+420 481 528 127
+420 730 518 967

Novinky 

 

PŘEDNÁŠKY O BYLINKÁCH

Během prázdninových měsíců pořádá hotel pro své hosty přednášky o bylinkách a jejich využití, zdravém životním stylu a o vlivu životního prostředí na náš organismus.

Program:

1. Bylinky léčivé i jedovaté z našich hor, jejich využití, bylinková lékárnička.

2. Využití půstu, detoxikace organismu

3. Spojitost páteře s funkcí jednotlivých orgánů, vzájemné ovlivňování a masáží k nápravě

4. Diskuze

Přednáší beskydský bylinkář a masér Jan Koudela vždy ve středu v 19.30 hodin v kongresovém sále hotelu.

Vstup pro hotelové hosty je zdarma.

 

DOMÁCÍ LIMONÁDA KITL V LOBBY A ZIMNÍ ZAHRADĚ

Kitl Syrob jsou vynikající husté sirupy vyráběné podle tradičních domácích předpisů. Mají lahodnou chuť a jsou ideální pro přípravu domácích limonád, horkých nápojů i k ochucení koktejlů nebo různých dalších drinků. Syroby se vyrábí z čerstvých bylin v BIO kvalitě. Rostliny jsou zpracovány za studena, díky tomu jsou sirupy bohaté na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové.

Nabízíme 3 druhy lahodných nápojů:

1. BEZOVÝ KVĚT

2. ZÁZVOROVÝ

3. MÁTOVÝ

 

 

SMOOTHIE v naší ZIMNÍ ZAHRADĚ

Pro vaše zdraví a pohodu připravujeme několik druhů velmi oblíbeného SMOOTHIE.

1. ANTIOXIDAČNÍ ( kokosové mléko, jablko, banán, kustovnice) - toto smoothie je přímo nadupané množstvím vitamínů a minerálů. Na náš organismus působí léčivě a blahodárně ovlivňuje stav všech vnitřních orgánů.

2. JAHODOVÉ ( jahody, celer, banán, voda) - toto smoothie je bohatým zdrojem vitamínů B, C a E, kyseliny listové, hořčíku, draslíku a železa. Významně posiluje imunitu, čistí trávicí trakt, působí antibakteriálně a má blahodárný vliv na játra.

3. ZELENÉ ( řapíkatý celer, banán, jablko, voda) - pro svůj vysoký obsah vitamínů a stopových prvků pomáhá toto smoothie preventivně působit při diabetu a rakovině. Posiluje imunitní systém a napomáhá při potížích s trávením.

4. OZDRAVNÉ (řepa, banán, zázvor, voda) - toto smoothie působí ozdravně při potížích s revmatismem, posiluje trávicí systém ( játra,žlučník, ledviny, slezinu).

 

ČAJOVNA 

Od května si můžete vychutnat 5 druhů originálních bylinkových čajů v naší nové čajovně ve wellnessu hotelu Fit Fun.

1. Čaj DOBROZLÁK - aneb dobrem proti zlu, kdy tato čajová směs výtečným způsobem řeší psychické potíže, stavy depresí a špatné nálady. Navozuje pohodu, klid a duševní harmonii.

2. Čaj OHŘÍVÁČEK - velmi dobře stimuluje obranné mechanismy těla. Prohřívá vnitřní orgány a tím podporuje jejich funkci. Působí protizánětlivě, má silný antibakteriální účinek.

3. Čaj SPANILÁ ŽENA - tento čaj je od pradávna nazýván nejlepším přítelem ženy. Vynikajícím způsobem působí na nejrůznější ženské choroby, posiluje ženské orgány, harmonizuje menstruaci, ulehčuje potíže při přechodu, léčí záněty, hojí, zklidňuje a zpevňuje  podbřišek.

4. Čaj ELIXÍR ŽIVOTA - výtečně podporuje funkce imunitního systému, působí preventivně při nemocech z nachlazení a virozách. Dodává tělu vitalitu a energii díky značnému obsahu vitamínů a minerálů v čajovině obsažených.

5. Čaj KÁMEN MUDRCE - tato starodávná čajová receptura naprosto jedinečným způsobem ovlivňuje prakticky všechny orgány výměny látkové. Harmonizuje trávicí trakt, čistí krev, stimuluje slezinu, ledviny a játra, optimalizuje funkci slinivky břišní.

 

VERTICAL PARK

Nově můžete zakoupit v recepci našeho hotelu vstupenku na OBŘÍ HOUPAČKU ve VERTICAL PARKU v Harrachově se slevou 20%.

Více informací: Obří houpačka

 

 

Solárium

Nově můžete ve wellnessu hotelu využít relaxace a opálení v soláriu dle norem EU.

Zaváděcí cena: 10 Kč/min

 

 

Kogenerační jednotka

Novinka, kterou hosté během svého pobytu v hotelu Fit Fun neuvidí, je nová kogenerační jednotka, zajišťující ohřev teplé vody a dodávky tepla do celého hotelu. Instalace této jednotky zajistila okamžitou dodávku teplé vody i do nejvzdálenějších částí hotelu, což hosté přijíždějící opakovaně jistě dokáží ocenit.

 

 

 

 

 

Možnost zapůjčení županů

V recepci wellnessu si nově můžete zapůjčit župan (150 Kč za pobyt, vratná kauce 500 Kč).

 

 

Od 1.10.2015 můžete ve wellnessu hotelu Fit Fun vyzkoušet naši novinku - přístrojovou lymfodrenáž. Tato procedura aktivuje lymfatický a krevní oběh, čímž léčí celulitidu, vyplavuje toxiny z těla a působí preventivně na vznik křečových žil. Lymfatickou masáží vyloučíte přebytečnou tekutinu z těla, čímž úspěšně odstraníte otoky dolní poloviny těla.

Cena: 300 Kč

 

 

Wellness & Balneo centrum - místo pro Váš relax...